BDE
Robot kuchenny Black+Decker BXFPA1200E (1200W)
434,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Pojemnik z miarką | Tak |
| Liczba szpatułek w zestawie | 1 |
| Liczba ostrzy tnących | 2 |
| Wyciskarka do cytrusów | Tak |
| Ilość tarcz | 3 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Cechy
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Funkcja pulse | Tak |
| Funkcje | Ubijanie |
| Funkcje | Wyrabianie ciasta |
| Funkcje | Mieszanie |
| Funkcje | Siekanie |
| Funkcje | Miksowanie |
| Funkcje | Tarcie |
| Funkcje | Wyciskanie soku |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Szczegóły techniczne
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Miarka | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Rodzaj sterowania | Pokrętło |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 3,86 kg |
| Głębokość produktu | 200 mm |
Moc
| Moc | 1200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Materiał
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania miski | Plastik |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].