ADL
Szatkownica do warzyw CAMRY CR 4816
167,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 167 mm |
| Szerokość produktu | 248 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość produktu | 293 mm |
Konstrukcja
| Długość przewodu zasilającego | 0,75 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Materiał obudowy | ABS |
Moc
| Moc | 150 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].