HFF
Rower biegowy Huffy Disney Cars 10" (27961W)
250,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku ochronnego. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko pod nadzorem dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części. |
Cechy
| Kolor produktu | Czerwony |
| Półka na bagaż | Nie |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Maksymalne obciążenie | 20 kg |
| Styl | Sportowy |
| Hamulec ręczny | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 2 lata |
Konstrukcja
| Liczba kół | 2 szt. |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Typ kół | Piankowe |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Pianka |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny tylny |
| Regulowane siedzisko | Tak |
Waga i rozmiary
| Rozmiar koła | 25,4 cm (10") |
| Wysokość siedziska (min.) | 33 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 40 cm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].