HFF
Rower biegowy Huffy Disney Princess 10" (27931W)
258,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Osłona na kierownicy | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Rozmiar kół | 10" |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiały | Stal |
| Typ kół | Piankowe |
| Materiał kół | EVA foam |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
Cechy
| Maksymalne obciążenie | 20 kg |
| Półka na bagaż | Nie |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Rodzaj hamulca | Nie |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Kolor produktu | Różowy |
| Motyw | Disney Princesses |
| Minimalna wysokość dziecka | 88 cm |
| Maksymalny wzrost dziecka | 105 cm |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku ochronnego. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko pod nadzorem dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części. |
Waga i rozmiary
| Wysokość siedziska (maks.) | 40 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 33 cm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wymiary opakowania | 650 x 170 x 310 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].