HFF
Rower BMX Huffy HX PRO 20" alu, czarno-niebieski (53000W)
2 013,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Minimalny wiek | 6 lat |
| Liczba biegunów | 1 |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
Waga i rozmiary
| Rozmiar ramy | 12" |
| Rozmiar kół | 20" |
| Waga produktu | 11,38 kg |
Konstrukcja
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Regulowane siedzisko | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].