HFF
Rower dziecięcy Huffy Disney Stitch 14"
752,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Kolor osłony łańcucha | Niebieski |
| Materiał felg | Stal |
| Półka na bagaż | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rozmiar koła | 35,6 cm (14") |
| Zalecany wiek (max) | 5 lat |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Model | Rower miejski |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 110 cm |
| Minimalna wysokość użytkownika | 87 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku ochronnego. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko pod nadzorem dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].