HFF
Rower dziecięcy Huffy Disney Stitch 16"
778,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przedni i tylny |
| Maksymalne obciążenie | 34 kg |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zalecany wiek (max) | 6 lat |
| Motyw | STITCH DISNEY |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
Konstrukcja
| Materiał kół | Guma |
| Koła boczne | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Rozmiar kół | 16" |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Błotniki | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Plastik |
| Materiał felg | Aluminium |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać tylko pod nadzorem dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku ochronnego. |
Waga i rozmiary
| Wysokość siedziska (maks.) | 57 cm |
| Minimalny wzrost dziecka | 110 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 54 cm |
| Maksymalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Waga produktu | 10 kg |
| Długość produktu | 1110 mm |
| Wysokość kierownicy (min) | 69 cm |
| Wymiary opakowania | 930 x 190 x 570 mm |
| Wysokość kierownicy (max) | 75 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].