HFF
Rower dziecięcy Huffy Domek Gabbi 12" (22493W) (OUTLET)
495,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
| Rower | Tak |
| Instrukcja montażu | Tak |
Konstrukcja
| Materiały | Stal |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Aluminium |
| Materiał siedziska | Pianka |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Typ kół | Piankowe |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
Cechy
| Maksymalna waga dziecka | 25 kg |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Różowy |
| Wymagany montaż | Tak |
| Maksymalny wzrost dziecka | 105 cm |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Rodzaj hamulca | Przedni hamulec ręczny i stały na tylne koło w pedałach |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Bidon z uchwytem | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 85 cm |
| Błotniki | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Koszyczek | Tak |
Waga i rozmiary
| Rozmiar koła | 30,5 cm (12") |
| Waga produktu | 8 kg |
| Wysokość kierownicy (min) | 56 cm |
| Wysokość siodełka | 37-44 cm |
| Wysokość kierownicy (max) | 62 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku ochronnego. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko pod nadzorem dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].