TMS
Rower dziecięcy Toimsa Barbie 16" (1665)
726,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Guma |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiały | Stal |
| Typ kół | Pompowane |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
Cechy
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Błotniki | Przód i tył |
| Bidon z uchwytem | Nie |
| Siodełko dla lalek | Tak |
| Dzwonek rowerowy | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Kolor produktu | Różowy |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Hamulec ręczny | Tak |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Koszyk | Tak |
| Koła boczne | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 11 kg |
| Minimalny wzrost dziecka | 112 cm |
| Maksymalny wzrost dziecka | 127 cm |
| Rozmiar koła | 40,6 cm (16") |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku ochronnego. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko pod nadzorem dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].