TMS
Rower dzieciecy Toimsa Bluey 12"
557,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Stal |
| Typ kół | Piankowe |
| Rozmiar kół | 12" |
| Materiał felg | Plastik |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiał kół | Pianka |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Błotniki | Tak |
Cechy
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Minimalna wysokość dziecka | 85 cm |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Motyw | BLUEY |
| Rodzaj hamulca | hamulec V |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Zalecany wiek (max) | 5 lat |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Maksymalny wzrost dziecka | 100 cm |
Waga i rozmiary
| Wymiary opakowania | 740 x 190 x 450 MM |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku ochronnego. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko pod nadzorem dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].