TMS
Rower dziecięcy Toimsa Bluey 12"
687,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ kół | Pompowane |
| Materiały | Plastik |
| Materiał kół | Guma |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Materiały | Stal |
| Rozmiar kół | 12" |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Błotniki | Tak |
| Materiał felg | Plastik |
Cechy
| Motyw | BLUEY |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 110 cm |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przedni i tylny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Minimalna wysokość dziecka | 85 cm |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Maksymalne obciążenie | 36 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku ochronnego. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko pod nadzorem dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].