TMS
Rower dziecięcy Toimsa My Little Pony 14" (TOI1497)
700,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Materiały | Guma |
| Materiały | Aluminium |
| Fotelik dla lalki | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Koszyczek | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Rozmiar kół | 14" |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Materiał kół | Guma |
| Materiał felg | Aluminium |
| Materiały | Stal |
| Błotniki | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
Cechy
| Kolor produktu | Niebieski |
| Minimalna wysokość dziecka | 105 cm |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Zalecany wiek (max) | 6 lat |
| Motyw | My Little Pony |
| Maksymalny wzrost dziecka | 117 cm |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Wymiary opakowania | 840 x 220 x 460 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].