HFF
Rower HUFFY Disney FROZEN 12" 22294W (WYPRZEDAŻ)
519,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Stal |
| Rodzaj hamulca | Przedni hamulec ręczny i stały na tylne koło w pedałach |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
Cechy
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Maksymalny wzrost dziecka | 100 cm |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Błotniki | Tak |
| Koszyczek | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 85 cm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 8 kg |
| Rozmiar koła | 30,5 cm (12") |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać tylko pod nadzorem dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku ochronnego. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].