HFF
Rower Huffy Extent 24" niebieski (64349W)
1 319,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Maksymalna wysokość użytkownika | 145 cm |
| Rodzaj hamulca | hamulec V |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ zazębienia kół | Łańcuch |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Półka na bagaż | Nie |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Zalecany wiek (max) | 11 lat |
| Rodzaj hamulca | Dysk |
| Kontrola hamulców roweru | Hamulec tylny coaster brake |
| Kontrola hamulców roweru | Hamulec ręczny |
| Typ przekładni łańcuchowej | Wewnętrzny hub |
| Typ ramy | Wyprostowany |
| Rozmiar koła | 61 cm (24") |
| Liczba biegów | 18 |
| Minimalna wysokość użytkownika | 127 cm |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Zawieszenie roweru | Widelec przedni do roweru |
| Model | Rower górski |
Oświetlenie
| Wbudowane światło | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].