HOZ
Rower spinningowy HORIZON FITNESS Indoor Cycle 7.0 IC-22
5 032,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Możliwość złożenia | Nie |
| Typ produktu | Rower spiningowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Regulacja wysokości uchwytu | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Opór |
| Wyświetlone parametry treningu | Tętno |
| Wyświetlone parametry treningu | Rozwój na minutę (RPM) |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| System oporu | Magnetyczny |
| Regulowane siodełko | Pionowy/Poziomy |
| Monitor wydajności | Tak |
| Regulowana siła oporu | Tak |
| Paski na nogi | Tak |
| Oparcie | Nie |
| Typ regulacji oporu | Elektryczna |
Waga i rozmiary
| Waga koła zamachowego | 13 kg |
| Szerokość produktu | 530 mm |
| Wysokość produktu | 1200 mm |
| Głębokość produktu | 1230 mm |
| Waga produktu | 38 kg |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od małych dzieci i zwierząt domowych, aby uniknąć przypadkowego uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnij się, że wszystkie elementy są prawidłowo zamocowane. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].