GAR
Trenażer rowerowy Garmin Flux 2 Smart
2 862,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalne nachylenie | 16% |
| Ilość rezystorów | 8 |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Typ produktu | Trenażer rowerowy magnetyczny |
| Maksymalny moment obrotowy | 41 N·m |
| Moment bezwładności masy | 31,2 kg |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Szerokość produktu | 670 mm |
| Waga produktu | 23,6 kg |
| Głębokość produktu | 642 mm |
Wydajność
| Kompatybilność urządzeń przenośnych | Smartfon |
| ANT+ dostępne | Tak |
Moc
| Moc hamowania (max) | 2000 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie stosować, jeśli masz problemy z sercem lub inne poważne schorzenia - skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem treningu. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj roweru w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że rower jest stabilnie ustawiony przed rozpoczęciem ćwiczeń. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].