ROY
ROYAL CANIN CCN DERMACOMFORT LOAF mokra karma dla psa dorosłego - 12x85g
68,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Zestaw |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Brak danych |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Efekty zdrowotne | Skóra i sierść |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość porcji | 85 g |
| Smak karmy | Mięso |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Przeznaczenie | Pies |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Bez cukru | Nie |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Główny smak | Drób |
| Seria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Wiek pupila | Dorosły |
Wartości odżywcze
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Zawartość tłuszczu | 6,6% |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Białko | 8,6% |
| Włókna surowe | 1,3% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Ostrzeżenia | Zużyć przed upływem daty ważności. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].