CMM
RTV LOTTA 140 2D2S biały+ dąb sonoma
782,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 34 kg |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 1560 mm |
| Liczba opakowań | 1 |
Cechy
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Materiał innych elementów | Drewno |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolekcja | LOTTA |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Ilość szuflad | 2 |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor innych elementów | Dąb Sonoma |
| Kolor ramy | Biały |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor blatu | Dąb Sonoma |
| Półki | Nie |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Dodatkowe informacje | Korpus i fronty: płyta wiórowa 16 mm w kolorze biel brylantowa matowa |
| Dodatkowe informacje | Nóżki i uchwyty: drewno wybarwione na kolor dąb sonoma mat |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Dwa fronty otwierane do boku |
| Szuflady | Tak |
| Dodatkowe informacje | Blat: płyta wiórowa 25mm w kolorze dąb sonoma mat |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm, 25 mm (blat) |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1400 mm |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
Ergonomia
| Koła transportowe | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].