HP-
Rysik HP 700 Rechargeable Multi Pen Black MPP 2.0; USI 1.0; AES 2.0 czarny 93Z27AA
312,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor końcówki | Czarny |
| Kompatybilność urządzenia | Uniwersalne |
| Segment HP | Dom |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Liczba przycisków | 2 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Kolor produktu | Czarny |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 9 mm |
| Szerokość produktu | 9 mm |
| Waga produktu | 13 g |
| Wysokość produktu | 150 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Głębokość opakowania | 168 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 65,5 g |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
Dane logistyczne
| Kod unspsc | 43211709 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].