SA1
Samsung Galaxy Tab A11 (X135) LTE 4/64GB Silver
831,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 337 g |
| Szerokość produktu | 124,7 mm |
| Głębokość produktu | 8 mm |
| Wysokość produktu | 211 mm |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| NFC | Nie |
| Obsługiwane sieci 4G | 900 MHz |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz |
| usługa Dual SIM | Nie |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 850 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Obsługiwane sieci 4G | 2600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2500 MHz |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1340 x 800 px |
| Przekątna ekranu | 8,7" |
| Typ HD | WXGA+ |
| Typ matrycy | TFT |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Nie |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
Wytrzymałość
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | C |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1200 |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Czas pracy baterii na cykl | 5620 min |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 15 W |
Pozostałe funkcje
| Termin aktualizacji zabezpieczeń | 30 September 2032 |
| Indeks naprawialności | 2.7 |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć użytkownika | 44,3 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Wydajność
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GPS | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Magnetometer | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| BeiDou | Tak |
Bateria
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
Pamięć
| Pamięć RAM | 4 GB |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].