SA1
Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) 10.9 5G 6/128GB Grey
1 286,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Cyfrowy zoom | 4x |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 77° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 77° |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Obsługiwane pasma 5G | 900 |
| Obsługiwane pasma 5G | 850 |
| Obsługiwane pasma 5G | 800 |
| Obsługiwane pasma 5G | 3700 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 600 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2100 |
| Obsługiwane pasma 5G | 3500 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 2500 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2600 |
| Obsługiwane pasma 5G | 700 |
| Obsługiwane pasma 5G | 1800 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2300 |
| Obsługiwane sieci 4G | 2600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2300 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 850 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 900 MHz |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Producent procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 11" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Jasność | 480 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Typ HD | WUXGA |
| Typ matrycy | LCD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Panda Glass |
| Gęstość pikseli | 207 ppi |
Bateria
| Pojemność baterii | 7040 mAh |
| Czas ładowania | 1,58 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 6,9 mm |
| Szerokość produktu | 257,1 mm |
| Wysokość produktu | 168,7 mm |
| Waga produktu | 482 g |
Nośnik danych
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Czas pracy baterii na cykl | 5766 min |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1200 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Pamięć
| Pamięć RAM | 6 GB |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | One UI 8 |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Audio
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
Wydajność
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Żyroskop | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].