SA1
Samsung Galaxy TAB A9 (X115) 8,7" LTE 4/64GB Graphite
851,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Obsługiwane sieci 4G | 850 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2300 MHz |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2500 MHz |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Nośnik danych
| Pamięć użytkownika | 44,8 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
Kamera
| Szybkość przechwytywania wideo | 60 fps |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@60fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 124,7 mm |
| Głębokość produktu | 8 mm |
| Waga produktu | 332 g |
| Wysokość produktu | 211 mm |
Wydajność
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| BeiDou | Tak |
Audio
| Moc głośnika | 1 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
Wyświetlacz
| Typ matrycy | TFT |
| Przekątna ekranu | 8,7" |
| Rozdzielczość | 1340 x 800 px |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Typ HD | WXGA+ |
Bateria
| Dołączony akumulator | Tak |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Formaty plików multimedialnych
| Obsługiwane formaty audio | AWB |
| Obsługiwane formaty audio | XMF |
| Obsługiwane formaty audio | MIDI |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | AMR |
| Obsługiwane formaty audio | OGA |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty audio | OTA |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty audio | RTTTL |
| Obsługiwane formaty audio | IMY |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Obsługiwane formaty audio | MXMF |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | Mid |
| Obsługiwane formaty audio | RTX |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M4V |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
Pamięć
| Pamięć RAM | 4 GB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].