SA1
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro 10.1" X356 6/128GB 5G Green
3 408,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 170,2 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Szerokość produktu | 242,9 mm |
| Waga produktu | 500 g |
Sieć
| Standardy 4G | LTE |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Standard 5G | Sub6 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
Wytrzymałość
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Czas pracy baterii na cykl | 8570 min |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Klasa łatwości naprawy | B |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 2000 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
Kamera
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Przednia kamera | Tak |
Wydajność
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Czujnik Halla | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Galileo | Tak |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
Bateria
| Dołączony akumulator | Tak |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Pojemność baterii | 10100 mAh |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ złącza dokowania | Pogo Pin |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Konstrukcja
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Układ | Ciemnopopielaty |
Wyświetlacz
| Typ matrycy | TFT |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ HD | WUXGA |
Zawartość opakowania
| Rysik | Tak |
Nośnik danych
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
Ochrona
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517130000 |
Pozostałe funkcje
| Indeks naprawialności | 3.6 |
Procesor
| Typ procesora | Snapdragon |
| Model procesora | 7s Gen 3 |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Pamięć
| Pamięć RAM | 6 GB |
Grafika
| Rodzina adaptera graficznego | Adreno |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].