SA1
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ (X620) 8/128GB Silver
3 032,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 33,3 cm (13.1") |
| Typ HD | WQXGA+ |
| Typ matrycy | TFT |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 px |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Zasilanie USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 664 g |
| Głębokość produktu | 6 mm |
| Szerokość produktu | 300,6 mm |
| Wysokość produktu | 194,7 mm |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Pamięć użytkownika | 106,2 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Procesor
| Typ procesora | Samsung Exynos |
| Producent procesora | Samsung |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 1580 |
Bateria
| Pojemność baterii | 10090 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 21 h |
Wydajność
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
Wytrzymałość
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
Kamera
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Pamięć
| Pamięć RAM | 8 GB |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | USB |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Rysik | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].