SA1
Samsung Galaxy Tab S10 lite (X400) 6/128GB Red
1 414,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| NFC | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
Formaty plików multimedialnych
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M4V |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | IMY |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA |
| Obsługiwane formaty audio | OTA |
| Obsługiwane formaty audio | RTTTL |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Obsługiwane formaty audio | MXMF |
| Obsługiwane formaty audio | XMF |
| Obsługiwane formaty audio | AWB |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | AMR |
| Obsługiwane formaty audio | OGA |
| Obsługiwane formaty audio | MIDI |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | Mid |
| Obsługiwane formaty audio | RTX |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Wyświetlacz
| Typ HD | WUXGA+ |
| Rozdzielczość | 2112 x 1320 px |
| Przekątna ekranu | 10,9" |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Typ matrycy | TFT |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Koralowy |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru | Coralred |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP42 |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Nie |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 6,6 mm |
| Waga produktu | 524 g |
| Szerokość produktu | 254,3 mm |
| Wysokość produktu | 165,8 mm |
Pamięć
| Pamięć RAM | 6 GB |
Bateria
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Czas pracy | Do 16 godz |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Wydajność
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| BeiDou | Tak |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].