SA1
Samsung Galaxy Tab S10+ (X820) WiFi 12/256GB Grey (WYPRZEDAŻ)
3 917,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wytrzymałość
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 2000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Czas pracy baterii na cykl | 4424 min |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Wyświetlacz
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 12,4" |
| Rozdzielczość | 2800 x 1752 px |
Moc
| Wymagana moc ładowania (maks) | 20 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Układ | Ciemnopopielaty |
Pozostałe funkcje
| Indeks naprawialności | 2.86 |
| Wi-Fi | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 285,4 mm |
| Głębokość produktu | 5,6 mm |
| Wysokość produktu | 185,4 mm |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Producent procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Nośnik danych
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1,5 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Kamera
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Bateria
| Pojemność baterii | 10090 mAh |
Pamięć
| Pamięć RAM | 12 GB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].