SA1
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra (X930) WiFi 12/256GB Gray
5 257,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Magnetometer | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
Kamera
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
Bateria
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Pojemność baterii | 11600 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 23 h |
Zawartość opakowania
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Rysik | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Wytrzymałość
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czas pracy baterii na cykl | 5670,6 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1200 |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Zasilanie USB | Tak |
Wyświetlacz
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 14,6" |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość | 2960 x 1848 px |
Pamięć
| Pamięć RAM | 12 GB |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| NFC | Nie |
| Wi-Fi Direct | Tak |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 5,1 mm |
| Wysokość produktu | 208,5 mm |
| Waga produktu | 692 g |
| Szerokość produktu | 326,3 mm |
Konstrukcja
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
Nośnik danych
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | USB |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,73 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Pozostałe funkcje
| Wi-Fi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].