SA1
Samsung Galaxy Tab S11 (X730) 12/128GB Grey
3 321,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wytrzymałość
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1200 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Czas pracy baterii na cykl | 4861 min |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 11" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Typ matrycy | AMOLED |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,73 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Pamięć
| Pamięć RAM | 12 GB |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
Kamera
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
Pozostałe funkcje
| Indeks naprawialności | 2.86 |
| Wi-Fi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].