SA1
Samsung Galaxy Tab S11 (X730) 12/128GB Grey (WYPRZEDAŻ)
2 894,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Kompatybilność | Galaxy Buds Core, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE |
| Termin aktualizacji zabezpieczeń | 30 September 2032 |
| Profile Bluetooth | PBP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | PAN |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | PBAP |
| Profile Bluetooth | DI |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Profile Bluetooth | HOGP |
| Profile Bluetooth | HID |
| Profile Bluetooth | TMAP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | OPP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Nie |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,73 GHz |
| Taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Dynamic AMOLED 2X |
| Typ matrycy | AMOLED |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 165,3 mm |
| Waga produktu | 469 g |
| Szerokość produktu | 253,8 mm |
| Głębokość produktu | 5,5 mm |
Czujniki
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
Formaty plików multimedialnych
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty audio | AWB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M4V |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Obsługiwane formaty audio | MXMF |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | RTTTL |
| Obsługiwane formaty audio | IMY |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty audio | XMF |
| Obsługiwane formaty audio | MIDI |
| Obsługiwane formaty audio | AMR |
| Obsługiwane formaty audio | OGA |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | Mid |
| Obsługiwane formaty audio | RTX |
| Obsługiwane formaty audio | OTA |
Nośnik danych
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Pamięć użytkownika | 96,9 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Wytrzymałość
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Indeks naprawialności | 2.86 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Czas pracy baterii na cykl | 4861 min |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
Wydajność
| GPS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Bateria
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Pojemność baterii | 8400 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 18 h |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1200 |
Zawartość opakowania
| Rysik | Tak |
Pamięć
| Pamięć RAM | 12 GB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].