SA1
Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE 45mm (R925) Gray Titanium (OUTLET)
1 023,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pamięć Flash | 16 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Wear OS |
| Pojemność pamięci RAM | 1500 MB |
Sieć
| GPS | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Typ karty SIM | eSIM |
| Standardy 4G | LTE-FDD |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
Konstrukcja
| Wodoodporność | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Wodoodporna |
| Wodoodporny do | 50 m |
| Kształt | Okrągły |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał obudowy | Tytan |
| Rozmiar obudowy zegarka | 45 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Tytan |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
Cechy
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Monitor ciśnienia krwi | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Typ czujnika tętna | Optyczny |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Wirtualny asystent | Samsung Bixby |
| Jakość snu | Tak |
| Barometr | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Typ czujnika tętna | Elektryczny |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Wibrujący budzik | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 45,4 mm |
| Szerokość produktu | 45,4 mm |
| Grubość | 1,05 cm |
| Waga produktu | 46,5 g |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 1,4" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 450 x 450 px |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Always-on display | Tak |
| Średnica wyświetlacza | 3,46 cm |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super AMOLED |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Port USB | Nie |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| NFC | Tak |
Procesor
| Producent procesora | Samsung |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie procesora | 1180 MHz |
| Model procesora | Exynos W920 |
Moc
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 80 h |
Bateria
| Pojemność baterii | 590 mAh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].