SA1
Samsung Inductive Charger Base Trio, White
244,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kompatybilność | Galaxy Note20, Note20 ultra, S20, S20+, S20 ultra, Z Fold2, Z Flip, Note 10+, Note 10, S10e, S10, S10+, S10 5G, Note9, S9, S9+, Note8, S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6 Edge+ & Apple iPhone 11 pro, 11, SE, XS Max, XS, XR, 8, 8 Plus / Qi compatible with Galaxy S6, S6 Edge and Qi certified devices (Galaxy Buds live, Buds+) / Galaxy Watch3, Watch Active2, Watch Active |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Głębokość produktu | 15,5 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Dane opakowania
| Przewody | USB Type-C |
Moc
| Napięcie | 9 V |
| Prąd wejściowy | 2.77 A |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].