SA1
Samsung Power Adapter 15W USB-C Fast Charge (without cable); Black
35,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc maksymalna | 15 W |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 9 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 22,5 mm |
| Waga produktu | 38,5 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 37 mm |
Wydajność
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].