SAV
SAVIO ŁADOWARKA SIECIOWA 20W + KABEL QUICK CHARGE POWER DELIVERY 3.0 BIAŁA LA-13
33,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 96 g |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
Wydajność
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 87 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 75 g |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 1 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].