SAV
SAVIO ŁADOWARKA SIECIOWA 20W QUICK CHARGE POWER DELIVERY 3.0 LA-12
30,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Moc
| Moc maksymalna | 20 W |
| Napięcie | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 0.5 A |
Wydajność
| Technologia szybkiego ładowania | Szybkie ładowanie |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
Zawartość opakowania
| Przewody | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 71 g |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].