SAV
SAVIO PASTA TERMOPRZEWODZĄCA 13,5W/MK, 1G TG-03
13,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | 5. Warunki bezpieczeństwa: • Przechowywać poza zasięgiem dzieci. • Produkt nie nadaje się do spożycia. • W przypadku kontaktu ze skórą, zabrudzone miejsce należy umyć wodą z mydłem. • W przypadku dostania się do oczu należy jeprzemyć dużą ilością wody. • W przypadku dostania się oparów do układu oddechowego należy wyjść na świeże powietrze. • W przypadku połknięcia nie jest konieczne wywoływanie wymiotów. Należy przepłukać usta dużą ilością wody. • W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych podczas opisanych powyżej sytuacji, należy pilnie skorzystać z pomocy medycznej. |
Cechy
| Gęstość | 2,9 g/cm³ |
| Kolor produktu | Szary |
| Opór termiczny | 0,102 °C/W |
| Model | Pasta termiczna |
| Przewodność cieplna | 13,5 W/m·K |
| Środek ciężkości | 2,9 g/cm³ |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 128 g |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Łopatka | Tak |
| Aplikator | Tak |
| Wysokość opakowania | 185 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1 g |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Nie |
Cechy dostawcy
| Dostępna karta informacyjna produktu lub artykułu? | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].