SAV
SAVIO PASTA TERMOPRZEWODZĄCA 13,5W/MK, 4G, TG-03
35,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4 g |
Cechy
| Gęstość | 2,81 g/cm³ |
| Model | Pasta termiczna |
| Kolor produktu | Szary |
| Przewodność cieplna | 13,4 W/m·K |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].