SAV
SAVIO PASTA TERMOPRZEWODZĄCA 18W/M-K, 2G TG-05
48,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE WEE |
| Model | Pasta termiczna |
| Lepkość | 2.6 ± 0.1 g/ml |
| Przewodność cieplna | 18 W/m·K |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 40 - 230 °C |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Pojemność | 2 ml |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].