SUH
Shure MV-R-Z6 - Odbiornik nakamerowy MoveMic na zimną stopkę
908,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zużycie prądu | 235 mA |
| Napięcie | 12 - 15 V |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
Cechy
| Zakres dynamiczny | 100 dB |
| Typ mocowania | Mocowanie kamery |
| Kolor produktu | Czarny |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,5% |
| Promień działania | 30 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | ABS |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Odpowiedź częstotliwości mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Tryb wysokiej gęstości | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 429 g |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 308 mm |
| Głębokość produktu | 101 mm |
Porty i interfejsy
| Wyjście XLR | 2 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].