TSC
Tascam PS-P520U - Zasilacz AC 5 V
114,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Typ produktu | Zasilacz |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 53 g |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
Dane opakowania
| Przewody | Koncentryczny, Micro-USB, USB Type-C |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].