SLP
Silicon Power DDR5 SODIMM 32GB (1x32GB) 5600MHz CL46 1,1V
3 023,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 46 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].