SLP
Silicon Power SODIMM DDR5 16GB 5600 CL46
1 101,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 46 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].