DEW
Skrzynia TSTAK 2,0 głęboka DWST83343-1 DEWALT
201,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zamykanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Koła transportowe | Nie |
| Materiały | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Typ produktu | Przybornik |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Wodoodporność | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Ilość przegród/komór | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 333 mm |
| Wysokość produktu | 323 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].