DEW
Skrzynia TSTAK 2,0 uchwyt długi DWST83344-1 DEWALT
236,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Unikać upuszczania, aby nie uszkodzić produktu. |
Cechy
| Ilość uchwytów | 2 |
| Zamykanie | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Ilość | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 332 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].