HO1
Smartfon Honor 600 DS 5G 8/256 Velvet Black
2 934,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 60 W |
| Zasilanie USB | Tak |
Czujniki
| Czujnik grawitacyjny | Tak |
| Czujnik podczerwieni | Tak |
| Czujnik temperatury kolorów | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
Kamera
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Cyfrowy zoom | 30x |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Typ stabilizatora obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,9 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Panorama | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Rozpoznawanie scen AI | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 8192 x 6144 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 50 Mpix |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.4" |
| Rozdzielczość kamery tylnej | 16384 x 12288 px |
| Wykrywanie uśniechu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 200 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
Bateria
| Czas rozmowy (5G) | 40 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas czuwania (2G) | 684 h |
| Czas czuwania (3G) | 780 h |
| Czas rozmów (4G) | 39 h |
| Czas rozmów (2G) | 35 h |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Standby time (4G) | 684 h |
| Czas rozmów (3G) | 40 h |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| MIMO | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Profile Bluetooth | LDAC |
| Profile Bluetooth | APTX-LL |
| Profile Bluetooth | APTX |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Modulacja | 256-QAM |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Profile Bluetooth | LHDC |
| Profile Bluetooth | LC3 |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | APTX-HD |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Profile Bluetooth | APTX-Adaptive |
| Standard 5G | NR |
| Standard 5G | Sub6 SA/NSA |
| NFC | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wiązanie (tryb modemu) | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 185 g |
| Szerokość produktu | 74,7 mm |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Głębokość produktu | 7,8 mm |
Procesor
| Typ procesora | Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Model procesora | 7 Gen 4 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A720+Cortex-A520 |
Wyświetlacz
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozdzielczość | 1264 x 2728 px |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Przekątna ekranu | 6,57" |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 800 cd/m² |
| Gęstość pikseli | 458 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Multimedia
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Głośniki | Stereo |
| Obsługiwane formaty audio | MP4 |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | MIDI |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | 3GP |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | AMR |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Radio FM | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Nazwa koloru | Velvet Black |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69 |
Nawigacja
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| NavIC | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
Wydajność
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Karta graficzna | Adreno 722 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | MagicOS 10 |
Przesyłanie wiadomości
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Tak |
Nośnik danych
| Wirtualna pamięć RAM (maks) | 8 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].