XAO
Smartfon Xiaomi 15 5G Dual Sim 12/512GB Green
3 717,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Moc ładowania bezprzewodowego | 50 W |
| Technologia szybkiego ładowania | Hypercharge |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Stereo |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
Kamera
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 50 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 50 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,3 cm |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej | 6 cm |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,62 |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 90° |
| Ogniskowa trzeciej kamery tylnej | 1,4 cm |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2 |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 115° |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. |
Oprogramowanie
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS 2 |
Nośnik danych
| Prędkość zegara RAM | 8533 MHz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5X |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
Wyświetlacz
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 3200 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6,36" |
| Kolory wyświetlacza | 68 miliardów kolorów |
| Rozdzielczość | 2670 x 1200 px |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ matrycy | AMOLED |
Sieć
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Zielony |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 8,08 mm |
| Szerokość produktu | 71,2 mm |
| Waga produktu | 191 g |
| Wysokość produktu | 152,3 mm |
Bateria
| Pojemność baterii | 5240 mAh |
Procesor
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesora | 8 Elite |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,32 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].