XAO
Smartfon Xiaomi Redmi Note 14 6/128GB Mist Purple (OUTLET)
1 023,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
Czujniki
| Czujnik podczerwieni | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
Sieć
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Obsługa kart SIM | Hybrid Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Nazwa koloru | Mist Purple |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 1800 cd/m² |
| Jasność | 1200 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000000:1 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
Wydajność
| Karta graficzna | Mali-G57 MC2 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
Multimedia
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Typ procesora | MediaTek Helio G99 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 76,5 mm |
| Waga produktu | 196,5 g |
| Głębokość produktu | 8,16 mm |
| Wysokość produktu | 163,2 mm |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X + UFS2.2 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Nawigacja
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
Kamera
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 20 Mpix |
| Makro-fotografia | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.7" |
Oprogramowanie
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS |
Bateria
| Pojemność baterii | 5500 mAh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].