XAO
Smartfon Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 12/512GB Midnight Black
1 846,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Kamera
| Szybkość zwolnionego tempa | 1080p at 120fps 720p at 120/240fps |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,65 |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.4" |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Rozmiar piksela kamery tylnej (technologia Quad Pixel) | 2,24 µm |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Rozpoznawanie scen AI | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | 7-elementowa soczewka |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 20 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 200 Mpix |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
Wyświetlacz
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Szybkość reakcji na dotyk | 480 Hz |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 3000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000000:1 |
| Rozdzielczość | 2712 x 1220 px |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Głębia kolorów | 12 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Wydajność
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Hypercharge |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Zawartość opakowania
| Futerał ochronny | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
Nośnik danych
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
Sieć
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| MIMO | Tak |
| Bluetooth | Tak |
Czujniki
| Czujnik podczerwieni | Tak |
| Czujnik migotania | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
Nawigacja
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Midnight Black |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Oprogramowanie
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS |
Moc
| Wymagana moc ładowania (maks) | 120 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 74,7 mm |
| Głębokość produktu | 8,75 mm |
| Wysokość produktu | 162,5 mm |
| Waga produktu | 210,14 g |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesora | 7s Gen 3 |
Bateria
| Pojemność baterii | 5110 mAh |
Multimedia
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].