GAR
Smartwatch GARMIN Instinct 3 AMOLED 45mm Black/Bolt Blue
1 999,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 53 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 45 x 14,9 x 45 mm |
Cechy
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Zalecana aktywność | Jazda na nartach |
| Funkcje dostępności | Skrót dostępności |
| Zalecana aktywność | Chodzenia |
| Zalecana aktywność | Wędrówki |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowing |
| Zalecana aktywność | Łowiectwo |
| Zalecana aktywność | Snowboarding /Jazda na desce |
| Zalecana aktywność | Triatlon |
| Zalecana aktywność | Wędkarstwo |
| Zalecana aktywność | Hokej |
| Zalecana aktywność | Yoga |
| Zalecana aktywność | Eliptyczny |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Zalecana aktywność | Surfing |
| Zalecana aktywność | Jazda konna |
| Zalecana aktywność | Wspinaczka |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Zalecana aktywność | Tenis |
| Zalecana aktywność | Motor sports |
| Zalecana aktywność | Baseball |
| Termometr | Tak |
| Alarm | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Zalecana aktywność | Golf |
| Zalecana aktywność | Badminton |
| Zalecana aktywność | Piłka nożna |
| Zalecana aktywność | Siatkówka |
| Zalecana aktywność | HIIT |
| Zalecana aktywność | Koszykówka |
| Zalecana aktywność | Boks |
| Zalecana aktywność | Pilates |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Stair stepper |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Kalendarz |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Przypomnienie |
| Funkcja Virtual Pacer | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Foot pod | Tak |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Pomoc w czasie rzeczywistym | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Stoper | Tak |
| Test fitness | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Toe-to-Toe™ Challenges, Garmin Messenger, GameOn, Garmin Golf |
| Dynamika biegania | Tak |
| Tryb multisport | Tak |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Barometr | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Automatyczne wykrywanie dziennej aktywności | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Jakość snu | Tak |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Kolor paska | Niebieski |
| Rozmiar nadgarstka | 137 - 204 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Rozmiar obudowy zegarka | 45 mm |
| Materiał obudowy | Aluminium, Polimer wzmocniony włóknem szklanym (GFRP) |
| Kształt | Okrągły |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Materiał soczewki | Szkło |
Wydajność
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 4 GB |
| Wykrywanie upadku | Tak |
| Blokada klawiatury | Tak |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 432 h |
| Żywotność baterii | 25 h |
| Żywotność baterii | 18 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 32 h |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
Sieć
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 390 x 390 px |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Podświetlenie | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,2" |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar wyświetlacza | 30 x 30 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
Oprogramowanie
| Aplikacje sportowe | Connect IQ |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].