GAR
Zegarek Garmin Instinct E, 45mm MIP Black
1 199,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Rozmiar obudowy zegarka | 45 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Rozmiar nadgarstka | 132 - 213 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor paska | Ciemnoszary |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Materiał soczewki | Szkło |
Cechy
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Barometr | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Alert pogodowy | Tak |
| Pomiar tętna | Ręczny |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Pomoc w czasie rzeczywistym | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Stoper | Tak |
| Alarm | Tak |
| Tryb multisport | Tak |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Nie |
| Port USB | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Grubość | 1,42 cm |
| Waga produktu | 48 g |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Szerokość paska | 2,2 cm |
Wydajność
| Pamięć Flash | 0,128 GB |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 176 x 176 px |
| Technologia wyświetlacza | MIP |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 0,9" |
| Rozmiar wyświetlacza | 22 x 22 mm |
Sieć
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Żywotność baterii | 40 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 50 h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].