CLA
Sokowirówka Clatronic AE 3532 (1000W; kolor inox) (WYPRZEDAŻ)
231,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1000 W |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Ilość prędkości | 2 |
| Pojemnik na miąższ | 2 l |
Materiał
| Materiał dzióbka | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].